Sayısal Loto Sonuçları Açıklandı 14 Eylül 2019

0
39

14 Eylül Sayısal Loto sonuçları belli oluyor. Her hafta merakla beklenen Sayısal Loto çekiliş sonuçları yine ilk olarak yazımızda olacaktır. Her hafta Çarşamba ve Cumartesi günleri oynanan ve büyük ikramiyeler dağıtılan Sayısal Loto da bu akşam 1253. hafta çekilişi yapılıyor.

Milli Piyango İdaresinde ve noter huzurunda gerçekleşen çekilişte toplam 6 numara çekiliş ile belirleniyor. Geçen hafta devreden Sayısal sonuçlarında şimdi gözler bu hafta çıkacak numaralara çevrildi. 14 Eylül Sayısal loto sonuçları ve kazanılan ikramiye bilgileri yazımızdadır.

14 Eylül Sayısal Loto Sonuçları

Sayısal Loto Saat Kaçta Çekiliyor?
Haftada iki defa Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilişi yapılan Sayısal Loto oyununda kura çekimi canlı olarak saat 21:30 saatine yapılmaktadır. Sayısal Loto daha önce haftada bir defa sadece Cumartesi akşamları çekilişi yapılıyordu. Şimdi ise haftada iki defa oldu ve Çarşamba akşamları da Sayısal Loto çekilişi yapılmaktadır.

Sayısal Loto İkramiye Alınması
Sayısal Loto çekilişinde ikramiye kazanmak için en az 3 bilmeniz gerekmektedir. Çekiliş sonucunda ikramiye kazanan talihliler ikramiyelerini;
(3) ve (4) bilenlere ikramiyeleri sayısal loto bayilerinde
(5) bilenlere ikramiyeleri Sayısal Loto bayilerinden veye MPİ şubelerinden
(6) bilenlere ise ikramiyeler Genel Müdürlükler veya Şube Müdürlükleri aracılığı ile ödenmektedir.

Sayısal Loto Nasıl Oynanıyor?
Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan Sayısal Loto oyununda katılımcılar 1-49 arasında yer alan sayılardan çekilişle belirlenen 6 sayıyı doğru tahmin etmeye çalışacaklardır. Katılımcılar ikramiye kazanabilmek için bir kolonda en az 3-4-5 ve 6 sayı doğru tahmin etmeleri gerekmektedir.

Ayrıca Sayısal Lot’nun geçmiş haftalardaki sonuçlarını da sitemizden öğrenebilirsiniz. İşte geçen hafta oynanan Sayısal Loto sonuçları; Her hafta Sayısal Loto sonuçları canlı olarak çekilişi yapıldıktan sonra anlık olarak yazımızda yer alacaktır.

7 Eylül Sayısal Loto Sonuçları>>

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz