Sayısal Loto Sonuçları 4 Eylül 2019

0
45

4 Eylül 2019 Çarşamba Sayısal Loto sonuçları belli oluyor. Bu akşam 1250. hafta çekilişi yapılan Sayısal Loto da sonuçlar merakla beklenmeye başlandı. Artık haftada iki defa yapılan sayısal loto çekilişi daha önce sadece Cumartesi günleri yapılırken artık Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere iki defa yapılıyor.

Her hafta büyük rakamlar veren Sayısal Loto çekilişinde geçen hafta 6 bilen 2 kişi Ankara ve Denizli’den olmuştu. Şimdi 4 Eylül sayısal loto sonuçları için meraklı bekleyiş sürüyor.

4 Eylül Sayısal Loto Sonuçları

5 – 7 – 25 – 28 – 42 – 47

6 bilen 1 kişi oldu ve ikramiye DENİZLİ / MERKEZEFENDİ’ye çıktı.

Sayısal Loto İkramiye Alınması
Sayısal Loto çekilişinde ikramiye kazanmak için en az 3 bilmeniz gerekmektedir. Çekiliş sonucunda ikramiye kazanan talihliler ikramiyelerini;
(3) ve (4) bilenlere ikramiyeleri sayısal loto baytilerinde
(5) bilenlere ikramiyeleri Sayısal Loto bayilerinden veye MPİ şubelerinden
(6) bilenlere ise ikramiyeler Genel Müdürlikler veya Şube Müdürlükleri aracılığı ile ödenmektedir.

Sayısal Loto Saat Kaçta Çekiliyor?
Haftada iki defa Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilişi yapılan Sayısal Loto oyununda kura çekimi canlı olarak saat 21:30 saatine yapılmaktadır.

Sayısal Loto Nasıl Oynanıyor?
Milli Piyango İdaresi tarafından yapılan Sayısal Loto oyununda katılımcılar 1-49 arasında yer alan sayılardan çekilişle belirlenen 6 sayıyı doğru tahmin eteye çalışacaklardır. Katılımcılar ikramiye kazanabilmek için bir kolanda en az 3-4-5 ve 6 sayı doğru tahmin etmelri gerekmektedir.

4 Eylül 2019 Şans Topu Sonuçları>>

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz