Recep İvedik 6 Fragmanı Yayınlandı

0
47

Merakla beklenen Recep İvedik 6 fragmanı yayınlandı. Efsane film serisi olan Recep İvedik serisinin 6. film fragmanı yayınlandı. Şahan Gökbakar’ın unutulmaz tiplemesi olan Recep İvedik maceralarına devam ediyor. Recep İvedik 6 ne zaman gösterime girecek ve konusu ne olacak gibi bilgiler merak edilmeye başlandı.

Recep İvedik 6 filmi 8 Kasım 2019 tarihinde seyirci ile buluşacak ve bu sefer oldukça zorlu bir mücadele içinde olacak olan Recep İvedik Kenya ya gidiyor. Nurullah ile Recep’in Kenya macerasının anlatılacağı filmin fragmanı ve konusu gibi bilgileri yazımızda yer alıyor.

Recep İvedik 6 Fragmanı İzle

Recep İvedik 6 Konusu

Her fikmde ayrı macelara atılan Recep İvedik bu sefer Kenya ya gidiyor ve başından geçenler anlatılıyor. Bilindiği gibi Karaambar kamyoncular derneğine üye olan Recep İvedik’e dernekten bir mektup gelir ve 6. Konya kuru fasulye festivaline davet edilir. Bu mektubu alınca oldukça sevinen Recep bu sevincini Nurullah ile paylaşır ve festivale gitmek için bilet almaya çalışırlar.

Bilet almaya çalışırken yanlışlıkla uluslararası seyahat acentasını arayan Nurullah görevlinin nereye gideceksiniz sorusu üzerine Recep Konya diye cevap verir. Görevli bunu Kenya olarak düzeltir. Daha sonra uçağa binmeye giden Recep ve Nurullah uçakta bir şeyin yanlış olduğunu anlar. Daha sonra uçağın kapıları kapanınca inmek isteyen Recep ve Nurullah Kenya ya gitmek zorunda kalırlar.

Kenya da oldukça zorlu anlar yaşayan ikili daha sonra bir kız isteme olayına karışırlar ve Recep bir meydan okuma sonucunda kız tarafını düelloya davet eder. Söz verdiği kişiye kızı almak için söz veren Recep elinden geleni yapar ve bir çok hayvanla ve birçok zorlu oyunda elinden geleni yapmaya çalışır.

Daha önce son filmde Recep İvedik yine bir yanlış anlama sonucunda Nurullah ile kendisini Üsküp de bulmuş ve Türk Atletizm ekibini olimpiyatlara götürmeye karar vermişlerdi. Daha sonra sporcuların hastalanması sonucunda yarışmalarda karaambar kamyoncular derneği ekibi ile kendinin yarıştığı olimpiyatlarda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeyi başarmıştı.

Recep İvedik 6 hakkındaki düşüncelerini yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

Sitemizdeki diğer yazılarımıza buradan göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz