On Numara Sonuçları 9 Eylül 2019

0
44

9 Eylül On Numara sonuçları belli oluyor. Her hafta Pazartesi günleri çekilişi yapılan On Numara oyununda bu akşam 892. hafta çekilişi yapılıyor. Her hafta büyük bir katılım ile oynanan On Numara çekilişinde geçen hafta bir bilen olmuş ve ikramiye Muğla’ya çıkmıştı.

Milli Piyango İdaresince noter huzurunda canlı olarak yapılan On Numara çekilişinde katılımcılar en az 6 numara bilmeleri veya hiç bilmemeleri sonucunda ikramiye kazanabiliyorlar. İşte 9 Eylül 2019 On Numara sonuçları.

9 Eylül On Numara Sonuçları

On Numara Saat Kaçta Çekiliyor

Bilindiği gibi her hafta Pazartesi günleri oynanıyor ve On Numara çekiliş oyunu Pazartesi akşamları saat 21:15’te MPİ idaresi tarafından canlı olarak noter huzurunda çekiliyor. On numara ve diğer şans oyunlarının çekiliş sonuçları açıklanır açıklanmaz sitemizde anlık olarak yer almaktadır.

On Numara Nedir Nasıl Oynanır

– On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.
– İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır. On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır.

On Numara İkramiye Dağıtımı

On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
* Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler,
* 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri,
* 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlükçe ödenmektedir.

Diğer şans oyunları ve geçmiş haftalardaki On Numara sonuçları ile Sayısal Loto, Şans Topu ve Süper Loto gibi tüm çekiliş sonuçlarını anlık olarak sitemizden öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz