On Numara Sonuçları 2 Eylül 2019

0
59

2 Eylül On Numara sonuçları bu akşam açıklanıyor. Her hafta Pazartesi günleri çekilişi yapılan On Numara oyunu ile büyük ikramiyeler dağıtılmaya devam ediyor. Geçen hafta 6 kişinin bildiği On Numara çekilişinde yeni haftanın sonuçları 2 Eylül Pazartesi bu akşam açıklanıyor.

Milli Piyango idaresince noter huzurunda ve canlı olarak çekilişi yapılan On Numara sonuçlarını sizlere anlık olarak aktarmaya devam ediyoruz. İşte 02.09.2019 On Numara sonuçları ve dağıtılan ikramiye tutarları.

2 Eylül On Numara Sonuçları

On Numara Saat Kaçta Çekiliyor

Bilindiği gibi her hafta Pazartesi günleri oynanıyor ve On Numara çekiliş oyunu Pazartesi akşamları saat 21:15’te canlı olarak noter huzurunda çekiliyor. On numara ve diğer şans oyunlarının çekiliş sonuçları açıklanır açıklanmaz sitemizde anlık olarak yer almaktadır.

On Numara Nedir Nasıl Oynanır

– On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.
– İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır. On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır.

On Nmarala İkramiye Dağıtımı

On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
* Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler,
* 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri,
* 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlükçe ödenmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz