Mucize Doktor 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

0
34

Mucize Doktor 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamları Fox Tv de yayınlanan Mucize Doktor dizisi izlenmeye devam ediyor. Mucize Doktor dizi oyuncuları ve konusu ile büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Mucize Doktor yeni bölümde Ali’yi yine zor bir görev bekliyor.

Yeni bölüm fragmanında Ali bir çocuk hastayla ilgilenir ve o çocuk Ali’nin abisine çok benzer. Çocuk hastalara karşı zaafı olan Ali başkaları ile göz teması kuramazken çocuklar ile göz teması kurar ve oldukça iyi anlaşır. Beyninde tümor olduğu kanısına varan Ali o çocuğu kurtarmak için Adil hocadan izin ister. İşte Mucize Doktor 5. yeni bölüm fragmanı;

Mucize Doktor 5. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor Son Bölümde Neler Oldu

Ekranların sevilen dizisi Mucize Doktor da son bölümde Ali ile Nazlı zorlu bir için helikopterle başka hastaneye giderek karaciğer nakli için ellerinden geleni yaptılar. Ferman hoca ve Nazlı’nın hastası için uygun karaciğer bulunur ve karaciğer’i almak için Ferman hoca, Ali ve Nazlı’yı görevlendirir. Karaciğer nakli için 8 saat var diye hareket eden Ali ile Nazlı İzmit’deki hastaneye varedıklarında karaciğerin 3 saat önceden çıkarıldığını öğrenirler. helikopter ile hemen geri dönmek isteyen ikili daha sonra hava şartları nedeni ile helikopter ile geri dönemezler.

Polis arabası ile hızlı bir şekilde geri dönmeye karar veren ikili bu sefer yolda organ nakli kutusunun sıcaklığının arttığını farkeder ve hemen bir benziklikte buz bulmaya çalışırlar. Daha sonra yolda Ali’nin aklına bir şey takılır ve karaciğeri kontrol ettiğinde kan pıhtısı olduğunu anlar. Yolda hemen durarak karaciğere müdahale eden Ali yolda karaciğer açtı ve pıhtıyı aldı. Karaciğeri zamanında yetiştiren Ali ve Nazlı hastaneye geldiklerinde hastanın alkol aldığını ve transfer işleminin iptal olduğunu öğrenirler. Getirdikleri karaciğer ise başka bir hastaya nakledir. Daha sonra ise Nazlı kendini affetirmek için Ali’ye süpriz bir parti düzenler ve tüm ekibi partiye çağırır. Fakat partide Açelya herşeyi berbat eder Ali’yi partiden kaçırır.

Mucize Doktor Ali Kimdir>>
Mucize Doktor Nazlı Kimdir>>
Mucize Doktor Elif Kimdir>>

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz