Masterchef Kıvanç Kimdir Kaç Yaşında Nereli

0
12

Masterchef Kıvanç Ermiş kimdir? TV8’nin başarılı programlarından olan Masterchef Türkiye yarışmasının ikinci sezonu devam ediyor. Birbirinden başarılı 14 yarışmasının yer aldığı yarışmada Türkiye’nin Master Şefi kim olacak? Her hafta bir elenen ismin yerine bir yeni yarışmacı daha geliyor. Masterchef yeni yarışmacı Kıvanç Ermiş oldu.

Masterchef yeni katılan yarışmacı Kıvanç Ermiş 14 kişi arasında yerini aldı. Son olarak yarışmadan Masterchef Açelya’nın elenmesi ile yarışmaya dahil olan Kıvanç Ermiş yarışmada iddialı olduğunu belirtiyor. İzleyenler Masterchef Kıvanç kimdir kaç yaşında ve Master şef Kıvanç nereli boyu kilosu gibi bilgileri merak etmeye başladılar. İşte Master Şef Kıvanç bilgileri.

Masterchef Kıvanç Ermiş Kimdir

Masterchef Kıvanç Yaşı: 24
Masterchef Kıvanç Nereli: İstanbul

Masterchef yarışmasına yeni katılan isim olan Kıvanç Ermiş 1995 İstanbul doğumludur. Küçüklüğünden beri yemek yapmaya ve yemeye düşkün olan Master Şef Kıvanç özel bir üniversitede Gastronomi öğrencisidir. Üniversite eğitiminin yanı sıra 5 yıldır da Private şeflik yapmaktadır. Yani özel şeflik yapmakta olan Kıvanç özel olarak evlere gitmekte ve aşçılık yapmaktadır. Yarışmada özellikle şefler karşısında rahat ve sakin tavırları ile dikkat çeken Kıvanç şimdi 14 yarışmacı arasında mücadele edecek ve bakalım nasıl bir performans sergileyecek.

Ayrıca Masterchef Kıvanç yarışmaya katılan son isim oldu. Yani artık yarışmaya yeni bir yarışmacı katılmayacak ve sayıları giderek azalacaktır. Kıvanç Ermiş yarışmada üçlü elemelerde Faruk Batuhan’a karşı elenmiştir.

Masterchef Rıfat Kimdir>>
Master Şef Yasin Kimdir>>
Master Şef Ekin Kimdir>>
Master Şef Alican Kimdir>>

Master Chef Jüri Üyeleri Kimler
İkinci sezona heyecanlı bir şekilde başlayan Master Chef yarışmasında geçen sezon yer alan Hazar Amani bu sezon yarışmadan ayrılmış ve onun yerine İtalyan jüri üyesi Danilo Zanna gelmiştir. Bu sezon ki jüri üyeleri Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna oldu. Jüriler hakkındaki bilgileri ve kariyerlerini aşağıdaki yazılarımızdan öğrenebilirsiniz.

Master Chef Danilo Zanna Kimdir>>
Master Chef Somer Sivrioğlu Kimdir>>
Master Chef Mehmet Yalçınkaya Kimdir>>

Masterchef Kıvanç Ermiş hakkındaki düşüncelerinizi Yorum bölümünden paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz