Masterchef Ekin Ulaş Kimdir Kaç Yaşında

0
85

Masterchef Ekim kimdir sorusu oldukça merak edilmeye devam ediyor. TV8’in sevilen yarışmasında yer alan Ekin hakkında izleyiciler tarafından master şef Ekin kimdir kaç yaşında ve Master şef Ekin nereli gibi bilgiler araştırılmaya başlandı. İki sezondur devam eden ve başarılı 14 yarışmacının yer aldığı Mesterchef yarışması tüm heyecanı ile devam ediyor.

Yarışmada yer alan kişiliği ve mütevaziliği ile dikkat çeken isim olan Ekin Ulaş bir anda yarışmada sevilen ve araştırılan isim oldu. Peki Master şef Ekin kim, yaşı, boyu bilgileri.

Master Şef Ekin Kimdir

Master Şef Ekin Yaşı: 31
Master Şef Ekin Boyu: 1,85
Mester Şef Ekin Kilosu: 85
Master Şef Ekin Nereli: Bursa

MasterChef yarışmasında yer alan yakışıklı yarışmacı Ekin Ulaş 1998 Bursa doğumludur. Bursa da doğmuş büyümüş olan Ekin aslen baba tarafından Elazığ’lıdır. Yarışmaya İstanbul dan katılan başarılı isim 2007 yılından beri aşçılık mesleği ile uğraştığını ve yarışmada birinci olacağını söylüyor.

31 yaşında olan master şef Ekin, basketbol oynamış ve gezmeyi çok seven bir isimdir. 5 kıta 28 ülke ve 48 şehir gezen Ekin yüzme ile de ilgilenmektedir. Yarışmadaki mütevazi ve yardımsever tavrı ile herkes tarafından sevilen Ekin yarışmanın favori isimleri arasında yer alıyor.

Master Chef ekin hakkındaki düşüncelerinizi yorum bölümünden paylaşarak yarışmacıya destek olabilirsiniz.

Master Chef Yasin Kimdir>>
Master Chef Ekin Kimdir>>
Master Chef Orhan Kimdir>>

Master Chef Jüri Üyeleri Kimler
İkinci sezona heyecanlı bir şekilde başlayan Master Chef yarışmasında geçen sezon yer alan Hazar Amani bu sezon yarışmadan ayrılmış ve onun yerine İtalyan jüri üyesi Danilo Zanna gelmiştir. Bu sezon ki jüri üyeleri Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna oldu. Jüriler hakkındaki bilgileri ve kariyerlerini aşağıdaki yazılarımızdan öğrenebilirsiniz.

Master Chef Danilo Zanna Kimdir>>
Master Chef Somer Sivrioğlu Kimdir>>
Master Chef Mehmet Yalçınkaya Kimdir>>

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz