Master Şef Alican Kimdir Kaç Yaşında

0
55

Master Şef Alican kimdir sorusunun yanıtı yazımızda yer alıyor. Master Şef yarışmasında heyecan giderek artıyor. Her hafta heyecanlı bir şekilde gerçekleşen kaptanlık ve eleme yarışmaları sonrasında takımlar istenilen sürede istenilen yemeği yapmaya çalışorlar.

Son olarak yarışmaya dahil olan yeni yarışmacı ise Alican Sabunsoy oldu. Master Şef Alican kimin yerine geldi ve neden geldi gibi soruyların yanı sıra Master Şef Alican kimdir kaç yaşında nereli ve instagram gibi bilgileri merak edilmeye başlandı. Masterchef Alican ile ilgili merak edilenler yazımızda;

Master Şef Alican Kimdir

Master Şef yarışmasına yeni katılan vce bir anda herkesin merak ettiği yarışmacılardan olan Alican Sabunsoy 1991 yılında Adana da doğmuştur. Adanalı olan yakışıklı yarışmacı kısa süre önce İstanbul’a taşınmış ve artık İstanbul da yaşamaktadır. 28 yaşında olan başarılı yarışmacı aşçılık sevdası için üniversite eğitimini bırakmış ve bu dalda ilerlemiştir.

Damak zevkine ve mutfak bilgisine oldukça güvenen Alican Sabunsoy uzun süre Adana da suşi restoranında çalışmış ve ayırca çin mutfağına da hakimdir. Kebap ve kebap yemekleri üzerine kendinin iyi olduğunu belirten başarılı yarışmacı daha önceden yarışmada grup elemelerinde Ekin’e elenmişti.

Yarışmaya yeni geip ve katıldığı ilk oyun sonrasında Guzide tarafından stratejik bir hamle ile Kırmızı takıma kaptan seçilen Alican yarışmaya adapte olamadan takım kurmaya ve kendini ispatlamaya çalıştı. Oldukça sakin ve mütevazi bir kişiliğe sahip olan Masterchef Alican Sabunsoy yarışmada adından söz ettirtecek gibi duruyor.

Master Şef Rıfat Kimdir>>
Master Şef Yasin Kimdir>>
Master Şef Ekin Kimdir>>
Master Şef Müge Kimdir>>

Master Chef Jüri Üyeleri Kimler
İkinci sezona heyecanlı bir şekilde başlayan Master Chef yarışmasında geçen sezon yer alan Hazar Amani bu sezon yarışmadan ayrılmış ve onun yerine İtalyan jüri üyesi Danilo Zanna gelmiştir. Bu sezon ki jüri üyeleri Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna oldu. Jüriler hakkındaki bilgileri ve kariyerlerini aşağıdaki yazılarımızdan öğrenebilirsiniz.

Master Chef Danilo Zanna Kimdir>>
Master Chef Somer Sivrioğlu Kimdir>>
Master Chef Mehmet Yalçınkaya Kimdir>>

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz