Kuzey Yıldızı Dizi Oyuncuları Kimler?

0
42

Kuzey Yıldızı dizi oyuncuları kimler ve karakter isimleri neler gibi bilgiler yazımızda yer alıyor. Show Tv de yeni sezonun iddialı dizisi olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi izleyici ile buluşuyor. Başrollerinde Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Cezmi Baskın, Hüseyin Soyaslan ve Ferda Kaynar gibi başarılı isimler yer alıyor.

Karadeniz’in Ordu ilçesinde geçecek olan hikayede iki aşığın yıllar sonra tekrar buluşması ve eski günlerine geri dönmek istemese bile yavaş yavaş birbirlerine yaklaşacak olan Kuzey ve Yıldız’ın hikayesi anlatılacak. Kuzey Yıldızı dizi oyuncuları ise izleyiciler tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer alıyor.

Kuzey Yıldızı Oyuncuları Kimler

Kuzey Yıldızı Yıldız – Aslıhan Güner>>
Kuzey Yıldızı Kuzey – İsmail Demirci
Kuzey Yıldızı Mine – Aslıhan Kapanşahin>>
Kuzey Yıldızı Gökçe – Berfin Nilsu Aktaş
Kuzey Yıldızı Feride – Gizem Güneş
Kuzey Yıldızı Fadime – Yasemin Hadivent
Kuzey Yıldızı Kamer – Ecem Çalhan
Kuzey Yıldızı Ömer – Özgün Karaman
Kuzey Yıldızı Poyraz – Burak Can
Kuzey Yıldızı Nahide – Merve Şen
Kuzey Yıldızı Sefer – Toygan Avanoğlu

Kuzey Yıldızı Konusu

Kuzey Yıldızı dizisinde iki can dostu olan Kadıoğlu ve Mollaoğlu ailelerinin çocukları olan Kuzey ile Yıldız küçüklüklerinden beri birbirlerini sevmektedirler. İkili büyüdüklerinde daha sonra iki aile arasında Kuzey ile Yıldız’a söz takılır. Daha sonra İstanbul’a üniversite okumak için giden Kuzey orada yıllarca kalır ve verdiği sözlerin hepsini unutur ve hatta İstanbul da evlenir.

Evlenerek üç çocuk sahibi olan Kuzey daha sonra Yıldız’a yaşattığının benzerini kendi yaşar ve eşi tarafından aldatılarak terk edilir. Hatta karısı başka adamla evlenen Kuzey birde dolandırılır ve bütün parasını kaybeder. Yaşamak için tek çareyi köyüne geri dönmekte bulan Kuzey kızlarını da alır ve köye geri döner. Burada tekrar hiç evlenmemiş olan Yıldız ile karşılaşan Kuzey’in Yıldız ile olan hikayesinin devamı başlar.

Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor

Dizinin yayınlanması ile birlikte Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekiliyor sorusu sorulmaya başladı. Yemyeşil görüntüsü ile dikkat çeken ve doğal güzelliği ile büyüleyen yer Ordu’dur. Kuzey Yıldızı dizisi Ordu da çekiliyor. Sen Anlat Karadeniz’in de bazı sahneleri burada çekilmiştir.

Kuzey Yıldızı dizisinde yer alan oyuncuların isimleri ve karakter isimleri yukarıdaki gibidir. Ayrıca dizide yer alan tüm oyuncuları biyografilerini sitemizin Kimdir bölümünde bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz