Kurtlar Vadisi Netflix’te Ne Zaman Başlayacak

0
28

Ekranların sevilen dizisi Kurlar Vadisi Netflix ile geri dönüyor. Bir dönemin sevilen efsane dizisi Kurtlar Vadisi geri dönüyor. 3 yıldır ekranlardan uzak olan ve bir türlü yayınlanacak kanal bulamayan Kurtlar Vadisi dizisi şimdi tekrardan başlıyor ve hayranlarının karşısına çıkıyor. Merakla beklenen dizi Netflix de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

13 yıldır ekrana gelen ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Kurtlar Vadisi dizisi yeni ismi Kurtlar Vadisi Kaos ile yayın hayatına başlayacak. Peki Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak oyuncuları kimler olacak?

Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlayacak

Yeni ismi Kurtlar Vadisi Kaos ile Netflix ekranlarında izleyicisi ile buluşacak olan dizi için şimdiden araştırmalar yapılmaya başlandı. Pana Film ve Netflix arasında yapılan anlaşma sağlandı. Bir çok prosedürün halledilmesi ile birlikte dizinin Kasım ayında çekimlere başlanması bekleniyor. Hatta dizinin ilk iki bölümünün konusunun hazır olduğu geçtiğimiz günlerde Necati Şaşmaz tarafından açıklanmıştı.

Netflix bu sayede Türkiye’deki abone sayısını arttırmayı hedefliyor. Hakan Muhafız dizisi sonrasında bu dizi ile de abone sayısında ciddi artış bekleyen Netflix dizi için ciddi bir para ödemiş durumdadır.

Kurtlar Vadisi Kaos Bölümleri Nasıl Olacak

Netflix ile anlaşan Pana Film Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin bir sezonu 13 bölümden oluşuyor. Dizinin her bölümün 60 dakikayı geçmemesi üzerine anlaştılar ve dizi hafta hafta yayınlanacaktır. Yani artık kurtlar vadisi dizisi bir saatlik bölümler ile izleyici karşısına çıkacaktır. Kurtlar Vadisi Kaos dizi oyuncuları arasında ise alınan bilgilere göre Necati Şaşmaz (Polat Alemdar), Kenan Çoban (Abdülhey), Gürkan Uygun (Memati) kesin olacakmış.

Dizi ile ilgili ayrıntılar geldikçe sizlere sitemizden paylaşacağız. Dizinin yeniden başlaması hakkında neler düşünüyorsunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz