Kurşun Dizi Oyuncuları Kimler, Konusu Nedir?

0
41

Merakla beklenen Kurşun dizi oyuncuları belli oldu. Fox Tv’nin yeni sezonda ekrana getireceği Kurşun dizisi ile ilgili bilgiler araştırılmaya başlandı. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Engin Şenkan, Berrak Tüzünataç ve Sarp Akkaya’nın yer aldığı Kurşun dizisi bu sezonun iddialı dizileri arasında yer alıyor.

Eski bir tarihi anlatacak olan Kurşun dizisinin hikayesi 1970’li yıllarda yaşayan bir savcının hayatını anlatacaktır. İzleyenlet tarafından Kurşun dizisi oyuncuları kimler ve Kurşun dizi konusu gibi bilgiler araştırılmaya başlandı.

Kurşun Dizi Oyuncuları Kimler

Engin Altan Düzyatan
Burçin Terzioğlu
Berrak Tüzünataç
Sarp Akkaya
Engin Şenkan
Bora Akkaş
Kürşat Alnıaçık
Seda Akman
Begüm Akkaya
Şebnem Dilligil

Kurşun Dizi Konusu Nedir?
Fox Tv de izleyici ile buluşacak olan Kurşun dizisi eski bir zamanı anlatacak ve izleyiciyi ekrana kilitleyecektir. 1970’li yıllarda İstanbul da adalet arayan Orhan Atmaca isimli bir savcının, kalemine güvenen hırslı gazeteci Leyla Devrim’le birlikte verdikleri mücadeleyi anlatıyor. Orhan ve Leyla aşklarıyla, hırslarıyla 70’lerin renkli mahalle kültürü ve karanlık yer altı dünyası arasında savrulurken, izleyici de bir ülkenin özgür, çılgın, umutlu gençliğinin kavgayla, siyasetle, aşkla ve müzikle büyüyüp kabadayılıktan mafyaya, rocktan arabeske, köylerden şehirlere, şehirlerden başka yeni bir ülkeye dönüşmesine tanık olacak.

Ezun süre Diriliş Ertuğrul dizisinde yer alan ve muhteşem performansı ile beğenilen Engin Altan Düzyatan bu yeni dizisi Kurşun ile bakalım aynı başarıyı yakalayabilecek mi? Ertuğrul Gazi gibi bir karakteri canlandıran ve altından kalkan başarılı oyuncu yeni dizisi ile izleyici karşısına çıkıyor.

Diğer diziler ve dizi oyuncuları hakkındaki bilgileri de sitemizin Dizi bölümünde bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz