Kıraç Vatan Marşı Sözleri ve Klibi

0
30

Kıraç Vatan Marşı sözleri ve klibi ile büyük beğeni topladı. Günlerdir devam eden Barış Pınarı harekatına hemen hemen her kesimden destekler devam ediyor. Sanat dünyasından da oldukça destek gelen harekata şimdi de şarkıcı Kıraç düzenlediği Vatan Marşı ile destek verdi ve Yalnız değilsin Mehmedim ve Asla Yalnız Olmayacaksın notu ile büyük beğeni topladı.

Kıraç’ın geçen sene yaptığı Vatan Marşı’nı TSK personeli seslendirmiş ve oldukça beğenilmişti. Şimdi bu önemli günlerde ise Kıraç bu marşı tekrar kendisi seslendirerek birde klip çekti. Kıraç’ın Vatan Marşı sözleri ve klibi ile sosyal medyada en çok konuşulanlardan olurken herkes Vatan Marşı sözleri ve klibini merak etmeye başladı.

Vatan Marşı Klibi

Kıraç Vatan Marşı Sözleri

Olur da düşersem hilal uğruna
Bağrına taş bas da ağlama
Şehitlik atamdan yadigar bana
Ağıtlar yakma anam

Anam anam sağ olsun vatan
Vatan olur mu bu dağdan bu taştan
Koynunda yoksa yatan

Biz doğuştan aşığız şanlı bayrağa
Vurgunuz biz ayla yıldıza
Bir ölürüz bin doğarız sen tasalanma
El değmesin yurduma

Anam anam sağ olsun vatan
Vatan olur mu bu dağdan bu taştan
Koynunda yoksa yatan.

Söz ve müziği Kıraç’a ait olan Vatan Marşı geçen yıl Milli Savunma Bakanlığı ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) için özel bir klip olarak yayınlanmıştı. TSK personelinin seslendirdiği ve klipte yer aldığı Vatan Marşı herkesin tüylerini diken diken etmişti.

Şimdi bu marşı yeni düzenleme yaparak kendisi seslendiren başarılı şarkıcı Kıraç klibinde de yer aldığı Vatan Marşı’nı sosyal medya hesabı üzerinden Yalnız Değilsin Mehmedim ve Asla Yalnız Olmayacaksın diyerek paylaşarak bu anlamlı günlerde oldukça beğenildi ve kullanıcılardan tam not almayı başardı.

Sitemizdeki diğer yazılara buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz