Çukur Yeni Bölüm Neden Yok 14 Ekim 2019

0
10

14 Ekim Pazartesi Çukur yeni bölüm neden yok sorusu merak edilmeye başlandı. Show Tv’nin sevilen dizisi Çukur her hafta Pazartesi günleri ekranda olmaya ve izleyenleri ekrana kilitlemeye devam ediyor. 14 Ekim Pazartesi günü Çukur 72. bölüm fragmanı merakla beklenmeye devam ederken Show Tv tarafından alınan kararla bu hafta Çukur’un yeni bölümü yayınlanmayacaktır.

Çukur yeni bölümden ilk sahnesinde yayınlanması ile artık düşmanlarına tam anlamıyla savaş açtığını söyleyen Yamaç mahallelinin desteğini almış ve bu duruma Akın hiç memnun olmadı. Yeni bölümün yayınlanmayacağının haberi üzerine herkes Çukur yeni bölüm neden yok, Çukur bu hafta yeni bölüm neden yok gibi bilgiler merak edilmeye başladı.

Çukur Yeni Bölüm Neden Yok

Bu hafta 72. bölüm ile ekrana gelecek olan Çukur dizisi 14 Ekim Pazartesi akşamı yeni bölümü yayımlanmayacaktır. Show Tv tarafından alınan karar ile Pazartesi akşamı oynanacak olan Türkiye Fransa maçı nedeni ile bu hafta Çukur yeni bölüm ekrana gelmeyecek.

14 Ekim 2019 Pazartesi akşamı oynanacak olan Fransa Türkiye maçı TRT1’de ekrana gelecek ve milyonlar bu maça kilitlenmiş olacaktır. Bu nedenle kanalın aldığı karar ile Çukur yeni bölüm bir hafta ertelenmiş oldu.

Çukur Yeni Bölüm Ne Zaman

Çukur 72. bölüm ne zaman yayınlanacak sorusu izleyenlerin merak ettiği konu oluyor. Çukur yeni bölüm 21 Ekim Pazartesi akşamı ekrana gelecek ve heyecan kaldığı yerden devam edecektir.

Çukur Son Bölümde Neler Oldu

Çukur’un son bölümünde Akın ve Timsah Celil’in planı sonrasında yolda arabası ile sıkıştırılan ve kaza yapan Yamaç’ın arabası kurşunlanmış ve daha sonra araba patlamıştı. Herkes Yamaç’ın öldüğünü sanırken Yamaç arabadan çıkmış ve Cumali’nin evinin kapısına bırakılmıştı. Yamaç’ın arabadan nasıl çıktığı ve kimin kurtardığı henüz belli olmadı. Cumali kardeşini yaralı olarak kapısında bulunca hemen bir tanıdık baytara götürerek yarasını tedavi ettirdi.

İyileşen Yamaç daha sonra hapishanedeki kardeşlerini ziyaret ederek hepsinin halini hatırını sordu. Yamaç telefonunda eski resimlere bakarken Aliço’dan gelen bir sesli mesajı bulur ve Aliço’nun yaşadığını öğrenerek çok mutlu olur. Daha sonra Pazar’a giden Yamaç bir anda mahallelinin tezahüratı ile karşılaşır ve bu durumdan Akın rahatsız olur. Cumali’nin ve kardeşlerinin ısrarı üzerine Yamaç tekrar Çukur’a döner ve başa geçmeye karar verir.

Sitemizdeki diğer dizi haberlerini buradan takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz