Çukur Efsun (Damla Sönmez) Kimdir Resimleri

0
44

Çukur Efsun kimdir. Üçüncü sezona başlayacak olan Çukur dizisine yeni sezon ile birlikte yeni oyuncular da katılmaya devam ediyor. Her bölümü ile başarı gösteren Çukur dizisine yeni katılan kadın oyuncu Damla Sönmez oldu. Damla Sönmez Çukur’un bu sezon en çok konuşulan isimlerinden olacak.

Damla Sönmez dizide Baykal’ın kızı Efsun karakterini canlandıracaktır. Tüm izleyiciler hemen Çukur Efsun kimdir kaç yaşında ve Damla Sönmez kimdir nereli resimleri gibi bilgileri merak etmeye başladılar.

Damla Sönmez Kimdir

Damla Sönmez Yaşı: 32
Damla Sönmez Boyu: 1,64
Damla Sönmez Kilosu: 53

Çukur dizisinde Efsun karakterini canlandıran Damla Sönmez 3 Mayıs 1987 yılında İstanbul da doğmuştur. Çerkes kökenli olan güzel oyuncu 32 yaşındadır. Damla Sönmez St. Joseph Fransız Lisesi’ni bitirdikten sonra Paris Sorbonne Üniversitesi’nde başladığı tiyatro eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde burslu olarak tamamladı.
Ayrıca Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda yarı zamanlı 2 yıl keman 1 yıl piyano dalında öğrenim gördü. New York Black Nexxus Academy’de Stuart Burney ile çalıştı.

Bugüne kadar birçok dizi ve filmde yer alan güzel oyuncu Damla Sönmez en iyi kadın oyuncu, umut veren oyuncu ve genç yetenek dallarında bir çok ödül almıştır. Başarılı oyuncu ilk olarak 2004 yılında yayınlanan Camdan Papuçlar dizisi ile kariyerine başlamış ve asıl tanınmasını sağlayan dizi ise Fırtınalı Aşk dizi olmuştur. Daha sonra başarılı birçok yapımda yer alan Damla Sönmez şimdi Çukur dizisi ile ekranlarda olacaktır.

Damla Sönmez Rol Aldığı Dizi ve Filmler
2018 – Masum Değiliz
2014 – Güllerin Savaşı  
2013 – Deniz Seviyesi  
2013 – Bir Aşk Hikayesi (Tv dizisi) 
2012 – Uzun Hikaye (Sinema Filmi) 
2012 – Şubat (Gelin) (Tv dizisi) 
2012 – Kurtuluş Son Durak (Tülay) 
2010 – Türkan (Turhan) (Tv dizisi) 
2010 – Çakal (Deniz) (Sinema Filmi) 
2009 – Bornova Bornova (Özlem) 
2008 – Gece Gündüz (Pınar) (Tv dizisi) 
2008 – Emret Komutanım (Karamel) 
2007 – Fırtınalı Aşk (Melda Talay) (Tv dizisi) 
2006 – Sahte Prenses (Sedef) (Tv dizisi) 
2006 – Şarkılar Susmasın (Aycan) (Tv dizisi) 
2005 – Kapıları Açmak (Gülşen) (Tv dizisi)  
2004 – Camdan Pabuçlar (Gülçin) (Tv dizisi)

Damla Sönmez Resimleri

Sitemizde tüm dizilerde yer alan oyuncuların kim oldukları ile ilgili ayrıntılı bilgileri Kimdir bölümümüzden bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz