Çukur 71. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

0
28

Çukur 71. bölüm fragmanı ve yeni bölümde olacaklar yazımızdadır. Show Tv nin sevilen dizisi Çukur 3. sezonuna bomba gibi başladı. Yeni oyuncularında dahil olması ile birlikte heyecanın arttığı Çukur dizisinde İdris Baba’nın ölümünden sonra hapise düşen Koçavalı kardeşlerin yaşadıkları ve Yamaç’ın babasının intikamı almaya çalışması devam ediyor.

Çukur 71. bölüm fragmanında Yamaç mahalleye geri dönüyor. Geçen hafta Yamaç öldü mü, Yamaç’ı kim kurtardı gibi soruların ardından yeni bölüm fragmanında Yamaç görülüyor ve AKın büyük şok yaşıyor. Çukur 3. sezon 4. bölümde hapiste olan kardeşlere yine saldırılar oluyor. İşte Çukur yeni bölüm fragmanı;

Çukur 71. Bölüm Fragmanı

Çukur Son Bölümde Neler Oldu

Çukur dizisinde geçen hafta yayınlanan bölümde Yamaç babasının intikamını almaya devam ederken Azer’e yaptığı oyun sonrasında Azer’den intikamı almış ve sıra Timsah Celil’e sıra gelmişti. Timsah Celil, Azer olayından sonra korkmuş ve kendini bir eve kaparatak kapıya yüzlerce adam koymuştu. Kalabalık arasında kendini farkettirmeden Timsah’ın yanına giren Yamaç onu kurşunladı. Fakat kendini sağlama alan Timsah çelik yelek giymiş ve ölmekten kurtulmuştu. Daha sonra Akın ile işbirliği yapan Celil, Yamaç arabasıyla yolda giderken takip ettiler ve kurşunlamaya başladılar.

Yolda çatışarak ilerleyen Yamaç’ın arabası daha sonra yoldan çıkar ve ormana doğru sürüklenerek bir agaca çarpar. Timsah ve adamları ise öldüğünden emin olmak için Yamaç’ın arabasını tararlar. Daha sonra yamaç’ın arabası patlar ve bu görüntüleri Akın canlı olarak Azer’e izletir. Bu görüntülerden sonra ise herkes Çukur Yamaç öldü mü, Yamaç’ı arabadan kim kurtardı gibi sorularısormaya başladılar. Bu soruların yanıtları ise dizinin yeni bölümünde ortaya çıkacaktır.

Çukur Nehir Kimdir>>
Çukur Efsun Kimdir>>

Çukur dizisinde en sevdiğiniz karakter hangisi yorum bölümünden paylaşarak belirtebilirsiniz. Akın amcasının yanında mı yoksa, Akın gerçekten hain mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz