Çukur 3. Sezon Fragmanı İzle, Çukur Ne Zaman Başlıyor

0
47

Show Tv’nin sevilen dizisi Çukur 3. sezonu başlıyor. İki sezondur ilgi ile izlenen ve her bölümü heyecan içinde beklenen Çukur dizi yeni sezon fragmanı yayınlandı. Son bölümde İdris ile Yamaç karşı karşıya gelmiş ve birinin yaşaması için birinin ölmesi gerekliydi. uzun zamandır merakla beklenen Çukur 3. sezon fragmanı ve dizinin ne zaman başlayacağı belli oldu.

Ailesini korumak adına girdiği yolda bir çok kayıp veren Yamaç Koçovalı şimdi babasını kaybetmenin eşiğinde. Yeni fragmanda İdris Koçovalı’nın vurulduğu görülüyor ve eşyaları kapının önüne konuyor. Peki İdris Baba öldü mü?

Çukur 3. Sezon Fragmanı

Çukur Son Bölümde Neler Oldu

Hapisten çıkmak üzere olan Akın’ın yanına giden Yücel onu kendi safına çekmek isterken Akın’ın zeki bir oyunu sayesinde Akın kendi yerine başka birini görüşmeye çıkarır. Yücel’in teklifini kabul etmeyen genci çıkışta öldürmek isteyen Yücel bu oyunla başka birini öldürür ve gerçek Akın bu sayede hayatta kalır.

Hapisten çıkarak ailesinin yanına gelen Akın önce mahallede ve ailede neler olup bittiğini öğrenmeye çalışır. Bu arada Yücel’in peşinde olan Yamaç en sonunda onu yakalar ve bir depoda ellerinden ve ayaklarından bağlayarak onu yakmaya başlar ve depodan ayrılarak dışarıda ölmesini bekler. Bu sırada Yamaç’ın nerede ve ne yapacağını öğrenen Akın onu takip ederek alevlerin arasından Yücel’i, Çukur’un başına geçmek şartı ile kurtarır. Akın bu anlaşma ile ailesini satmış ve asıl amacı olan Çukurun başına geçmeye çalışmıştır.

Yücel ve Akın’ın ortak planları doğrultusunda bir ormanlık yerde tüm mahalleliyi tuzağa düşüren ikili onları polise yakalatır ve hapse gönderir. Yamaç ve İdris baba ise bir labirentte yalnız kalırlar. Yücel labirentten çıkmak için ikinizden birinin ölmesi gerekir eğer birbiriniz vurmazsanız ben aileden herkesi öldürür diyerek meydan okur. Zamanın daraldığını gören İdris baba Yamaç’a kendisini vurmasını ister. yeni fragmanda ise İdris Koçovalı vurulmuş olarak görülür. İdris babayı yamaç mı vurdu yoksa o kendini mi vurdu yeni bölümde göreceğiz. Ayrıca diziye Baykal’ın kızı Efsun gelmektedir. Çukur Efsun kimdir ve gerçek adı gibi bilgiler sitemizde olacaktır.

Çukur Efsun Kimdir>>

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz