Çocuk Dizisi Murat (Kenan Acar) Kimdir Resimleri

0
26

Star Tv de başlayacak olan Çocuk dizisi izleyici tarafından büyük beğeni topladı. Yeni sezon dizilerinden olan Çocuk dizisi oyuncuları arasında Ceyda Ateş, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman ve Merve Çağıran gibi isimler yer almakatdır. Dizide bir annenin çocuğu için neleri göze aldığının konusu anlatılacak.

Çocuk dizi oyuncuları arasında olan Kenan Acar dizide Murat karakterini canlandırmaktadır. Dizi izleyicileri tarafından ise Kenan Acar kimdir ve Çocuk dizisi Murat kimdir kaç yaşında nereli gibi bilgiler araştırılmaya başlandı.

Kenan Acar Kimdir

Çocuk dizisinde Murat karakterini canlandıracak olan Kenan Acar 1990 İzmir doğumludur. Ailenin tek çocuğu olan Kenan Acar’ın üniversite yıllarına kadar KSK ve Tuborg da uzun yıllar basketbol oynadı. İzmir Bornava Anadolu lisesinden mezun olan oyuncu üniversite eğitimini İstabul Teknik Üniversitesinde tamamladı.

Eğitimine İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nde devam ederken çift diploma programı nedeni ile eğitiminin yarısına New York State Üniversitesinde devam etmiştir. İyi derecede İngilizce ve İspanyolca konuşabilen oyuncu ayrıca Amerikada Stella Adler Oyunculuk Stüdyosunda oyunculuk teknikleri ve kamera önü oyunculuğu üzerine ğitimler almıştır.

Sevilen oyuncu Kenan Acar oyunculuk kariyerine ilk olarak 2009 yılında Ölüm Süvarileri isimli sinema filminde yer alarak başlamıştır. Şimdiye kadar bir çok dizide yer alan oyuncu son olarak Elimi Bırakma dizisinde yer almıştır. Şimdi ise Çocuk dizisinde yer almaktadır.

Çocuk Dizisi Akça Kimdir>>

Kenan Acar Resimleri

Star Tv de yeni başlayan Çocuk dizisi hakkındaki tüm bilgileri ve Çocuk dizi oyuncuları gibi tüm bilgileri ilerleyen günlerde sizinle paylaşacağız. Diğer diziler ve dizi oyuncuları hakkındaki bilgileri de sitemizin Dizi bölümünde bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz