Cem Yılmaz Karakomik Filmler Fragmanı, 2 Arada-Kaçamak

0
30

Cem Yılmaz Karakomik filmler fragmanı izle. Cem Yılmaz’ın merakla beklenen Karakomik Filmler, 2 Arada ve Kaçamak filmlerinin fragmanları yayınlandı. Aynı seansta iki filmin birden yayınlanacağı Karakomik Filmler serisinin adı 2 Arada ve Kaçamak isimli iki film olacak.

Uzun zamandır merakla beklenen Cem Yılmaz’ın hem senaristliğini,hem yönetmenliğini hemde başrolünü paylaştığı Karakomik Filmler 2 Arada ve Kaçamak filmleri önümüzdeki ay vizyona giriyor. Yazımızda Cem Yılmaz’ın yeni filminin fragmanlarını izleyebilirsiniz.

Karakomik Filmler 2 Arada-Kaçamak Fragmanı

Cem Yılmaz’ın yeni filmi Karakomik Filmler, 2 Arada ve Kaçamak filmleri iki ayrı film olacak fakat ikisi de aynı seansta yayınlanacaktır. İlk film olan 2 Arada filminde Cem Yılmaz gemide yaşayan bir adamın hikayesini konu alıyor. Gemide yaşanan bir hırsızlık olayı sonucunda filmde Cem Yılmaz’ın yaşadıklarının dramatik bir dille anlatılıyor.

Karakomik Filmler Kaçamak filminde ise yine bilindiği gibi bir uzay gemisi macerası anlatılıyor. Cem Yılmaz’ın işlettiği bir otelin bahçesine uzay gemisi inmesi ile birlikte başlayan hikayede ekip uzay gemisini incelemeye çalışıyorlar.

Cem Yılmaz Karakomik Filmler oyuncu kadrosunda yine Cem Yılmaz’ın ekibi olarak nitelendirilen Ozan Güven, Zafer Alagöz, Özkan Uğur ve Can Yılmaz’ın yanı sıra Nilperi Şahinkaya, Necip Memili gibi başarılı isimler yer alıyor.

Cem Yılmaz Karakomik Filmler Ne Zaman Vizyona Girecek

Karakomik Filmler, 2 Arada ve Kaçamak fragmanlarının yayınlanması ile birlikte şimdi izleyiciler filmlerin ne zaman vizyona gireceğini merak etmeye başladılar. Cem Yılmaz’ın yeni filmleri 18 Ekim 2019 tarihinde vizyona girecektir.

Sitemizdeki diğer haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz